تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

اولین انتخابات کمیته داوران کشور

  حضورپر قدرت اردوان صاحب رئیس کمیته داوران کشور ، 

  محمد عادلپور ، احمد دامغاني‌نژاد،طاهر زنگنه، محمد ربيع پور، ابراهيم كريمي و فريدون عابدين‌نژاد 

  در راستای تحولات صورت گرفته در فدراسیون کشتی خانواده بزرگ داوری نیز این روزها شاهد تغییراتی در کمیته داوران است . تغییراتی که به ظن اکثر کارشناسان و داوران هم به سود کشتی و هم به سود داوران است.

  داورانی که با عشق و علاقه هزینه می کنند و توقعی جز احترام و رعایت عدالت در تصمیمات کمیته ندارند 

  انتخابات کمیته داوران فرصتی است تا این کمیته بتواند جایگاه داوران را بیش از پیش ارتقا بخشیده , علاوه بر استقلال مدیریتی تحت نظارت کمیته داوران و فدراسیون کشتی فعالیت نماید.

  اینک که قرار است سرنوشت کمیته داوران توسط خود داوران رقم بخورد می بایست از این فرصت نهایت بهره را برد و با انتخاب یک تیم قوی به آینده داوری کشور امیدوار شد در این میان اردوان صاحب تنها داور المپیکی کشورمان و رئیس کنونی کمیته داوران کشور مهره ای ارزشمند و تاثیرگذار در میان جامعه داوران است، شخصی که با شایستگی پله های ترقی را طی نموده و به بالاترین درجه داوری کشتی در جهان دست یافته است  و علاوه برآن در مدت 7 ماهه حضورش در رأس کمیته داوران کارنامه قابل قبولی از خود بر جای گذاشته است.

  در برهه ای که شاید داوران شهرستانی انتظار توجه و حمایت بیشتری از سوی کمیته داوران داشته باشند انتخاب داوران مطرح شهرستانی مثمر به ثمرتر به نظر می رسد.

  محمد عادلپور ، احمد دامغاني‌نژاد، طاهر زنگنه ، محمد ربيع پور، ابراهيم كريمي و فريدون عابدين‌نژاد داورانی هستند که می توانند در کنار اردوان صاحب یک شورای منسجم، مستقل و پیگیر در اجرای مفاد دستورالعمل کمیته داوران را تشکیل دهند.

  مجمع شوراي كميته داوران فدراسيون كشتي، براي انتخاب پنج عضو اصلي و دو عضو علي‌البدل حوزه مديريت كميته داوران ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه اول اسفندماه در خانه كشتي تهران برگزار مي‌شود و براساس اعلام حمید بنی تمیم 18 نفر از داوران بین المللی کشورمان برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرده اند.

  کمیته داوران متشکل از  5 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی‌البدل به انتخاب مجمع داوران کشتی کشور ،نماینده رسمی فدراسیون (رئیس یا نایب رئیس یا دبیر)، رئیس کمیته داوران کشتی کشور (به انتخاب و معرفی رئیس  فدراسیون) ،دبیر کمیته داوران کشتی کشور (به پیشنهاد رئیس کمیته و تایید اعضای کمیته داوران) می باشد  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : داوران ,کمیته ,کشتی ,کشور ,رئیس ,محمد ,کمیته داوران ,داوران کشتی ,اردوان صاحب ,کشتی کشور ,داوران کشور ,پور، ابراهيم كريمي ,رئیس کمیته داوران ,
  اولین انتخابات کمیته داوران کشور

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر