خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دکتر پور کاظمی:

   تست دوپینگ کشتی گیران  اندیمشکی منفی اعلام شد

  دکتر لطفعلی پورکاظمی در گفت وگو با سایت خبری فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار کرد:  با توجه به اینکه قرار است رقابت های وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیااز 13 اسفندماه در تایلند آغاز شود ، چندی پیش افسران نادو از 11 وزنه بردار نوجوان حاضر در اردوی تیم ملی تست دوپینگ گرفتند و خوشبختانه بر اساس اعلام آزمایشگاه کلن آلمان نتیجه همه این تستها منفی  است.

  وی  با اشاره به اینکه آزمایشگاه کلن آلمان شب گذشته نتیجه تست دوپینگ 13 کشتی گیر را نیز به  نادو اعلام کرد، افزود: این 13 کشتی گیر نیز در جریان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در تهران و کشتی آژاد قهرمانی کشور در تنکابن تست دوپینگ دادند که خوشبختانه نتیجه این تست ها نیز منفی اعلام شد.

  تقدیر از رضازاده و خادم

   رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه با تقدیر از مدیریت فدراسیون های وزنه برداری و کشتی خاطر نشان کرد: جادارد از آقایان حسین رضازاده و دکتر رسول خادم به پاس اهتمام جدی در امر مبارزه با دوپینگ تشکر کنیم که  در بحث پیشگیری ، آموزش و نمونه گیری از ورزشکاران همکاری نزدیکی با نادو دارند و مطمئنا این تلاش ها موجب فرهنگ سازی گسترده برای مبارزه با دوپینگ در این دو ورزش پرافتخار کشورمان خواهد شد.

  گفتنی است سامان عبدولی ،امین سوری و مجتبی کریمفر 3 کشتی گیر اندیمشکی در این تست حضور داشتند که خوشبختانه نتیجه تست آنها منفی اعلام شد.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کشتی ,دوپینگ ,اعلام ,نتیجه ,خوشبختانه ,نادو ,منفی اعلام ,خوشبختانه نتیجه ,قهرمانی کشور ,پزشکی ورزشی ,فدراسیون پزشکی ,فدراسیون پزشکی ورزشی ,
  دکتر پور کاظمی:

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر